Pārgājiens Amata/Kumada

Laiks: 8.-9. jūlijs, 2017.

Kur: Amatas novads

Garums: 12 km

Sākums: Amatas kempingā, plkst. 11:00

Pasākuma apraksts:

Divas dienas piedāvājam pavadīt ciešā kontaktā ar dabu – svaigs gaiss, aktīva atpūta, meža pirts un jauna pieredze, to garantējam katram dalībniekam.


Ikvienam būs iespēja:
• šķērsojot upes dažādos veidos;
• baudīt zvaigznes, nakšņojot zem klajas debess šūpuļtīklā;
• izbaudīt meža pirti;
• uzjautāt profesionāļiem par outdoor apģērbu un inventāru.


Maršrutā redzēsim divu upju dažādību (Kumada, Amata), klintis (Cecīļu iezis, Ziemeļu iezis, Incēnu krauja, Zvārtes iezis, Miglas iezis, Čūsku iezis, Lustūzis, Palu iezis, Vanagu iezis, Zaļais iezis), Cecīļu alu un ūdenskritumu, kā arī dabas daudzveidību.
Vakarā kopīgi uz ugunskura vārīsim gardo outdoor zupu un saldajā ugunskurā cepsim banānus ar šokolādi. Vakara “odziņa” būs meža pirts Kumadas krastā! Brokastīs ēdīsim tikko ceptas lielās pankūkas! Pēc pārgājiena, nogādāsim visus līdz jūsu auto; sabiedriskā autobusa pietura būs netālu no mūsu maršruta finiša, kas tiek plānots ap 13:00.

Nokļūšana:

tiekamies norādītajā vietā Amatas kempingā (GPS koordinātas: 57.261700, 25.138129). Ierašanās ar savu auto, sabiedrisko autobusu, kas kursē no Rīgas katru stundu līdz Ieriķiem (tālāk mēs aizvedīsim), vai mūsu organizēto autotransportu, uz ko lūgums pieteikties laicīgi – iespēju robežās aizvedīsim un atvedīsim līdz mājām.

Sarežģītības līmenis:

vidējas grūtības ar upju šķērsošanu.

Dalībnieki:

ikviens interesents, kurš sasniedzis 10 gadu vecumu. Jauniešiem līdz 15 gadiem jābūt kopā ar vecākiem,  no 16-18 gadiem, ar rakstisku vecāku atļauju.

Dalības maksa: 50 eiro

Dalības maksā iekļauts: Inventāra noma, vakariņas, brokastis, divvietīgais šūpuļtīkls katram dalībniekam, moskīttīkls un pretlietus nojume katram šūpuļtīklam, paklājiņi, ko ieklāt šūpuļtīklā, pirts un vadītāja pakalpojumi.
Dalības maksā nav iekļauts: divu dienu pusdienas, ūdens un guļammaiss, ko katrs pats ņem līdzi.

Apģērbs:

laikapstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi.

Kas jāņem līdzi:

1) dienas soma, kur ielikt pusdienas, līdzpaņemto ūdeni, pretmoskītu līdzekli, vēlams rezerves zeķu pāris, un citas jums nepieciešamās mantas; ieteicams līdzi paņemt dvielīti un Crocs tipa čības – tas noderēs upes šķērsošanai;
2) lielā soma (kurā ir pārējās nepieciešamās mantas – guļammaiss, siltas drēbes vakaram, maiņas vieglie apavi/čības, pirtslietas, dvielis, nākamās dienas pusdienas, personīgie higiēnas līdzekļi un ēšanas piederumi – bļodiņa, karote, krūze, vēlams nazis), kuru nakšņošanas vietā nogādās mūsu auto.
Palīdzēsim ar guļammaisu iegādi vai nomu.

Vietu skaits ierobežots līdz 15 personām.
Piesakies sūtot epastu uz aiga@outdoorlatvia.lv

© 2023 by Dawkins & Dodger Architecture. Proudly created with Wix.com