Butes zelta rudenī!

Laiks: 29.septembris-1. oktobris, 2017.

Kur: Kempings “Pītagi”, Dundagas novadā, ciems Košrags. (GPS koordinātas: 57.694732, 22.362045)

Sākums: Ierašanās 29.09. no plkst. 19:00

Pasākuma apraksts:

Šo nedēļas nogali mēs pavadīsim pie jūras, ķerot butes gan dienā, gan naktī. Kādā brīdī, kad laiks butu ķeršanai būs nelabvēlīgs, iesim pastaigā gar jūru – iespējams līdz Mazirbei, apskatot laivu kapsētu un citus objektus pēc vēlmēm. Mājās dodamies svētdien pa dienu, pēc katra individuālajām vēlmēm. Kempinga mājiņas jāatbrīvo līdz 12.00

Pirmajā vakarā ēdīsim zupu outdoor gaumē. Otrajā vakarā mēģināsim saorganizēt pikniku pašā jūras krastā. Skatīsimies pēc apstākļiem.

Nakšņošana: kempinga mājiņās. Atkarībā no pieteikšanās secības un komforta vēlmju līmeņa, piešķirsim mājiņu/guļvietu. Visas elementārās ērtības iekļautas jebkurā variantā.

Nokļūšana:

tiekamies norādītajā vietā - Kempingā “Pītagi” (koordinātas: 57.694732, 22.362045). Var braukt ar savu transportu vai mūsu organizētu (par papildus samaksu – skatīt sadaļā Dalības maksa).

Dalībnieki:

ikviens interesents, kurš vēlas pavadīt neparastu nedēļas nogali. Bērniem un jauniešiem līdz 15 gadiem jābūt kopā ar vecākiem,  no 16-18 gadiem, ar rakstisku vecāku atļauju. Droši var pievienoties ģimenes ar bērniem!

Dalības maksa: 30 eiro

vai 30 + 20 eur/pers., ja izmantosiet mūsu piedāvāto autotransportu.

Dalības maksā iekļauts: vakariņas, brokastis uc. organizatoriskās izmaksas.

Dalības maksā nav iekļauts: kempinga mājiņa (cenas atšķirsies no vēlmēm - 30-50eur, sīkāku info par naktsmītni skatīt pielikumā Nr.1), pusdienas, uzkodas, ūdens, ko katrs pats ņem līdzi, makšķerēšanas piederumi un ēsma ko likt uz āķa, kā arī makšķernieka karte, kuru iegādājas katrs individuāli pirms pasākuma.

Apģērbs:

laikapstākļiem atbilstošs apģērbs. Šī un citu jautājumu gadījumā, droši raksti: aiga@outdoorlatvia.lv.

Kas jāņem līdzi:

Maiņas drēbes un apavi, pusdienas un ēšanas piederumi – bļodiņa, karote, krūze, vēlams nazis, kā arī makšķeres, ēsma un pieres lukturītis. Ieteicams paņemt arī salvetes vai mitrās salvetes rokām, dēlīti, saliekamo krēslu un stuti (trubu), kurā iestiprināt makšķeri. Ja ir, tad arī aukstuma kasti ar aukstuma elementiem, kur salikt butes.

Palīdzēsim ar konsultāciju par makšķerēšanas piederumiem, inventāru un apģērbu.

Pieteikšanās: līdz 22.09.17., sūtot epastu uz aiga@outdoorlatvia.lv

Pielikums Nr.1.

Nedēļas nogalē no 29.09 - 1.10 – divas naktis.

Visām mājiņām (izņemot Kempinga mājiņu) ir labierīcības un virtuves stūrītis.

 

Četru guļamistabu brīvdienu māja līdz 8 personas 120 Eur par nakti. Divas istabas vēl brīvas.
Divu guļamistabu brīvdienu māja (60 kv/m) x 2gb - katrai - divas guļamistabas (viena divguļamā un vienvietīga gulta istabā) - līdz 6 vietas  - 80 Eur par nakti.
Kotedža - Brīvdienu namiņš (24 kv/m = 20 kv/m ) - ar jumta izbūvi x 2gb- līdz 4 vietas (stāvas trepes uz jumta stāvu) - 60 Eur par nakti.

Kotedža - Brīvdienu namiņš (24 kv/m) - vienā stāvā - viena divguļamā gulta un vienvietīga gulta - 50 Eur par nakti.

Kempinga mājiņas ar koplietošanas labierīcībām lielajā mājā - 12 kv/m - 35 Eur par nakti (bez virtuves, mājiņā ūdens vārītāja kanna).

© 2023 by Dawkins & Dodger Architecture. Proudly created with Wix.com