Pārgājiens “Čehu Paradīze Latvijā”

Laiks: 13. maijs, 2018.

Kur: Liepa

Garums: 5-6 stundas (11 km)

Sākums: Liepā, plkst. 11:30

Pasākuma apraksts:

Šo dienu piedāvājam pavadīt ciešā kontaktā ar dabu – svaigs gaiss, aktīva atpūta, skaistais mežs un ainavas, kā arī neiedomājamas klintis! Redzēsim daudz skaistus klinšu atsegumus, kuru augstums sasniegs līdz pat 30m, ar vairākām alām! Vienā no tām drosmīgākie varēs ielīst iekšā līdz pat 48 m dziļumam! Līdzi noteikti jāņem lukturīši! Šajā Līču Laņģu klinšu atsegumu posmā izplūst vairāk kā 20 avoti. Šis solās būt elpu aizraujošs pārgājiens ar vēl neredzētu skaistumu! Pēc pārgājiena, kādā ļoti skaistā vietā Gaujas krastā, ēdīsim uz ugunskura gatavotu zupu!

Nokļūšana:

tiekamies Rīgā, Meža ielā 4, plkst. 9:30. Brauksim kopā ar mūsu organizēto transportu. Vai pēc vienošanās, iespējama tikšanās arī Juglā. Pieteikšanās laicīgi! Vai, ja braucat ar savu transportu, tad tiekamies Liepā (precīzu tikšanās vietu nosūtīsim pēc pieteikšanās), plkst. 11:30.

Sarežģītības līmenis:

vieglas/vidējas grūtības.

Dalībnieki:

ikviens interesents, kurš sasniedzis 10 gadu vecumu. Jauniešiem līdz 15 gadiem, tikai kopā ar vecākiem, bet 15-18 gadiem, ar rakstisku vecāku atļauju.

Dalības maksa: 17 eiro

vai 17+6 Eur, ja izmantosiet mūsu transportu. Iepriekšēja pieteikšanās OBLIGĀTA! Lūgums pieteikties pēc iespējas ātrāk, jo vietu skaits ierobežots, tomēr ne vēlāk kā līdz 8.05.18.

Apģērbs:

laikapstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Šī un citu jautājumu gadījumā, droši raksti: aiga@outdoorlatvia.lv.

Kas jāņem līdzi:

mugursoma, naščīši ceļā/pauzītēs, termosu vai ūdeni un citas jums nepieciešamās dienas mantas. Ieteicams paņemt arī sēdpaklājiņu, uz kā piesēst pauzītēs. Tie, kas vēlēsies līst alā, jāpaņem lukturītis un iespējams gumijas zābaki, jo ūdens alā būs ļoti auksts (līdz potītei) un basām kājām būs auksti. Var ņemt arī nūjas, kam ir. Neaizmirstiet bļodiņu un karoti zupai!

Piesakies sūtot epastu uz aiga@outdoorlatvia.lv.

© 2023 by Dawkins & Dodger Architecture. Proudly created with Wix.com