Trekings augstajos Tatros, sasniedzot virsotni Vychodnja Vysoka (2500m)

Laiks: 24. augusts -28.augusts, 2019.

Kur: Tatri, Slovākija

Pasākuma apraksts:

Piedāvājam retu iespēju tikai dažās dienās izbaudīt kalnu skaistumu, fantastisko Tatru dabu, elpu aizraujošus skatus un īpašo kalnu gaisu! Nakšņosim visaugstāk izvietotajā kalnu mājā ar SPA. Slovākijas augsto Tatru takas mūs vedīs līdz virsotnei Vychodnja Vysoka, kuras augstums ir 2429m virs jūras līmeņa. No virsotnes paveras lieliska panorāma! Labos laika apstākļos ir iespēja redzēt augsto Tatru virsotnes, daļu zemo Tatru un vairākus kalnu ezerus. Baudīsim kalnu dzīves ikdienu, kas liks aizmirst visas mājās atstātās rūpes – galva būs “izvēdināta” pilnībā!


Plāns īsumā ir tāds: izbraucam no Rīgas 24.08. plkst. 9:00 un nakšņojam pie Varšavas viesnīcā. Nākamajā dienā (25.08.) vakarpusē, ierodamies Slovākijā Tatranska Polianka, kur atstājam auto un dodamies ar visām mantām pa kalnu takām uz kalnu māju Sliezsky Dom, kas ir visaugstāk izvietotā kalnu māja Slovākijā (1670m) un aklimatizējamies (3h). Šeit ēdam vakariņas un pēc katra vēlmēm dodamies vai nedodamies uz SPA, gatavojamies rītdienai, sagaidām saulrietu un dodamies pie miera. No rīta (26.08.) paēdam brokastis un pa fantastiski skaistu kalnu taku dodamies uz mūsu virsotni Vychodnja Vysoka, kurā, baudot panorāmu, apēdam līdzpaņemtās maizītes vai batoniņus un dodamies atpakaļ uz mūsu kalnu māju (6h). Šeit atvelkam elpu un dodamies lejā uz mašīnu (2h), lai nedaudz tālāk pabraucot, ēstu vakariņas un nakšņotu. Nākamajā rītā (27.08), pēc kārtīgām brokastīm, sāksim mājupceļu. Nakšņojam viesnīcā pie Lomžas. No rīta (28.08) turpinām mājupceļu. Ierašanās Rīgā tiek plānota ap 18:00.

Nokļūšana:

brauksim ar mikroautobusu, ar nakšņošanu pa ceļam viesnīcā abos virzienos.

Sarežģītības līmenis:

vidējas/vieglas grūtības pakāpe, bez tehniskiem elementiem. Dienā plānots iet 3-6(+2) h.


Dalībnieki:

ikviens interesents, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu. Jauniešiem līdz 18 gadiem jābūt kopā ar vecākiem vai ar rakstisku vecāku atļauju.

Dalības maksa: 499 eiro

Dalības maksā iekļauts: transporta izdevumi, nakšņošana kalnu mājā un viesnīcās, brokastis, divu vadītāju pakalpojumi, apdrošināšana.
Dalības maksā nav iekļauts: vakariņas (5-19 EUR, atkarībā no izvēlētā ēdiena) kalnu mājā un pa ceļam, ko katrs pats apmaksā uz vietas, kā arī SPA pirmajā vakarā 10 eur/h.


Apģērbs: laikapstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Pēc pieteikšanās, nosūtīsim sīkāku sarakstu. Jautājumu gadījumā, droši rakstiet: aiga@outdoorlatvia.lv.

Kas jāņem līdzi:

pusdienas (maizītes vai batoniņi) un ūdens (vai termoss) virsotnes dienai, ko katrs pats ņem līdzi (kalnu mājās būs iespēja nopirkt karsto un auksto ūdeni, kā arī dažus našķus);

soma, kurā saiet visas mantas – siltas drēbes, pretlietus jaka, maiņas drēbes, termoveļa, 2-3 zeķu pāri, pusdienas, personīgie higiēnas līdzekļi, pretsaules krēms, personīgā aptieciņa. Ieteicams paņemt arī nūjas.

Palīdzēsim ar konsultāciju par piemērotāko apģērbu, kā arī palīdzēsim izdevīgāk nopirkt vai iznomāt trūkstošo inventāru.

Pieteikšanās: aiga@outdoorlatvia.lv vai 29691313

© 2023 by Dawkins & Dodger Architecture. Proudly created with Wix.com