Jordānijas pērles 2020

Piedāvājam iespēju 8 dienās izbaudīt Jordānijas skaistākās “pērles”: tuksnesi Wadi Rum nacionālajā parkā, kurā starp citu, tika filmēta filma “Marsietis” un daudzas citas līdzīgas filmas; Nāves jūru; apskatīt Jordānijas populārāko tūristu vietu – vienu no Pasaules brīnumiem - seno pilsētu Petra, ar tās unikālo arhitektūru klintīs; pasakainus kanjonus – ar un bez ūdens tajos, kā arī uzkāpt Jordānijas augstākajā virsotnē!

Kirgistānas Pērles! Kalni, ezeri un kanjoni!

Piedāvājam iespēju 10 dienās izbaudīt Kirgistānas skaistākās “pērles” un daļu no Kazahstānas: vecāko Kirgistānas pilsētu Ošu (3000 g. sena); izbaudīsim augstkalnu dzīvi, kā īsti alpīnisti, dzīvojot Ļeņina smailes (7314m) bāzes nometnē, sasniedzot virsotni (4910m) un nakšņojot 4400m augstumā; Isikula ezers, kas ir otrais lielākais augstkalnu ezers pasaulē un ir daļa no Zīda ceļa; UNESCO statusu guvušais Burana tornis; trīs kanjoni, kas katrs ir unikāls sava veidā; Kolsai un Kaindi ezeri, kas ir absolūti pasakaini savā krāšņumā; un vēl un vēl... Galvenais arī izbaudīsim kirgīzu dzīvesveidu nakšņojot jurtās un ēdot nacionālos ēdienus.

Jordānija! Tuksnesis, Nāves jūra un klintis!

Piedāvājam iespēju 8 dienās izbaudīt Jordānijas skaistākās “pērles”: tuksnesi Wadi Rum nacionālajā parkā, kurā starp citu, tika filmēta filma “Marsietis” un daudzas citas līdzīgas filmas; Nāves jūru; pēc vēlmēm - apskatīt Jordānijas populārāko tūristu vietu – vienu no Pasaules brīnumiem - seno pilsētu Petra, ar tās unikālo arhitektūru klintīs, iejukt pilsētas Aqaba ikdienā; kā arī kāpt pa smilšakmens klintīm, nakšņot virsotnē un laisties ar virvi lejup pa klintīm un kanjoniem.

Trekings augstajos Tatros, sasniedzot virsotni Vychodnja Vysoka (2429m)

Piedāvājam retu iespēju tikai dažās dienās izbaudīt kalnu skaistumu, fantastisko Tatru dabu, elpu aizraujošus skatus un īpašo kalnu gaisu! Nakšņosim visaugstāk izvietotajā kalnu mājā ar SPA. Slovākijas augsto Tatru takas mūs vedīs līdz virsotnei Vychodnja Vysoka, kuras augstums ir 2429m virs jūras līmeņa. No virsotnes paveras lieliska panorāma! Labos laika apstākļos ir iespēja redzēt augsto Tatru virsotnes, daļu zemo Tatru un vairākus kalnu ezerus. Baudīsim kalnu dzīves ikdienu, kas liks aizmirst visas mājās atstātās rūpes – galva būs “izvēdināta” pilnībā!

Trekings augstajos Tatros, sasniedzot Polijas augstāko virsotni Rysy (2500m)

Piedāvājam retu iespēju tikai 6 dienās izbaudīt kalnu skaistumu, fantastisko Tatru dabu, elpu aizraujošus skatus un īpašo kalnu gaisu! Dzīvosim kalnu mājās ar tām piemītošo superīpašo auru. Slovākijas augsto Tatru takas mūs vedīs līdz Polijas augstākajai virsotnei Rysy, kuras augstums ir 2500m virs jūras līmeņa. Rysy atrodas uz Polijas un Slovākijas robežas un augsto Tatru pašā vidū, tādēļ no virsotnes paveras viena no skaistākajām panorāmām Tatros! Labos laika apstākļos ir iespēja redzēt augsto Tatru daudzas virsotnes, lielu daļu zemo Tatru un vairākus kalnu ezerus. Baudīsim kalnu dzīves ikdienu, kas liks aizmirst visas mājās atstātās rūpes – galva būs “izvēdināta” pilnībā – to mēs apsolām! Un atbraucot, jūsu likstas šķitīs tik mazsvarīgas - gandrīz, kā pagaisušas.
 

Trekings Tatros, sasniedzot virsotnes Giewont (1895m) un Kasprowy (1987m)

Piedāvājam retu iespēju tikai 6 dienās izbaudīt kalnu skaistumu, fantastisko Tatru dabu, elpu aizraujošus skatus un īpašo kalnu gaisu! Dzīvosim kalnu mājās ar tām piemītošo superīpašo auru, kurām ir vairāku gadsimtu sena vēsture (par katras mājas vēsturi uzzināsim vakarā, pie tējas krūzes, gaidot saulrietu), kurās baudīsim īstenus vietējos (poļu) ēdienus, nakšņosim astoņvietīgās istabiņās ar divstāvu gultām un skatu uz kalniem. Sasniegsim divas virsotnes! Baudīsim kalnu dzīves ikdienu, kas liks aizmirst visas mājās atstātās rūpes – galva būs “izvēdināta” pilnībā – to mēs apsolām! Un atbraucot, jūsu likstas šķitīs tik mazsvarīgas - gandrīz, kā pagaisušas.

Please reload

© 2023 by Dawkins & Dodger Architecture. Proudly created with Wix.com