Laivošana un makšķerēšana

Laiks: 12.-13. augusts, 2017.

Kur: Rēzeknes upe, tiekamies pie Tauriņkas dzirnavu tilta (GPS koordinātas: 56.537621, 27.215749)

Garums: 25 km

Sākums: Rēzeknē, plkst. 12:00

Pasākuma apraksts:

Šo nedēļas nogali mēs pavadīsim laivojot un makšķerējot! Sestdien visu dienu laivojam ar kanoe tipa laivām, kuras mums nodrošinās “aivieksteslaivas.lv”. Sestdien laivosim pa mazpazīstamo upi Rēzekne, līdz kempingam Pērtnieki. Nakšņosim daļēji iekārtotā mājā savos guļammaisos vai arī, ja būs īpaša vēlme – savās teltī (par papildus samaksu: 5-7 eur/telts). Vakarā ēdam gardo, uz ugunskura gatavoto, outdoor zupu un saldajā - ugunskurā ceptus banānus ar šokolādi. Svētdien no rīta, pēc brokastīm, makšķerējam turpat kempingā zivju dīķos. Jāņem vērā, ka par katru noķerto zivi būs attiecīgi jāmaksā teritorijas uzturētājam. Pasākums tiek plānots līdz svētdienas 12:00. Ja kādam makšķerēt nav vēlmes, tad var vienkārši baudīt dabu un sauļoties.

Nokļūšana:

tiekamies norādītajā vietā pie Tauriņkas dzirnavu tilta (GPS koordinātas: 56.537621, 27.215749). Ierašanās ar savu auto vai, par papildus samaksu, ar mūsu organizēto autotransportu, uz ko lūgums pieteikties laicīgi.

Dalībnieki:

ikviens interesents, kurš vēlas pavadīt neparastu nedēļas nogali. Jauniešiem līdz 15 gadiem jābūt kopā ar vecākiem,  no 16-18 gadiem, ar rakstisku vecāku atļauju.

Dalības maksa: 50 eiro

vai 50+20 eur, ja izmantosiet mūsu piedāvāto autotransportu. Trešā vieta laivā, bērnam līdz 16 gadu vecumam, ar 50% atlaidi.

Dalības maksā iekļauts: laivu, vestu un hidromaisu noma, kempinga izmantošanas maksa, vakariņas, brokastis un vadītāja pakalpojumi.

Dalības maksā nav iekļauts: pusdienas, ūdens, ko katrs pats ņem līdzi un nozvejoto zivju maksa.

Apģērbs:

laikapstākļiem atbilstošs apģērbs. Visas mantas vēlams salikt ūdens necaurlaidīgos maisos (hidromaisos). Šī un citu jautājumu gadījumā, droši raksti: aiga@outdoorlatvia.lv

Kas jāņem līdzi:

guļammaiss, ūdens, pretodu līdzeklis, siltas drēbes vakaram, maiņas apavi, pusdienas, personīgie higiēnas līdzekļi un ēšanas piederumi – bļodiņa, karote, krūze, vēlams nazis un makšķerēt gribētājiem - makšķeres. Jāņem vērā, ka visas mantas nav jāņem līdzi laivā - tikai tās, kuras būs nepieciešamas dienas laikā, pārējās mantas atvedīs vakarā ar auto.

Palīdzēsim ar guļammaisu iegādi vai nomu par labām cenām, kā arī ar konsultāciju par makšķerēšanas piederumiem.

 

Piesakies sūtot epastu uz aiga@outdoorlatvia.lv

© 2023 by Dawkins & Dodger Architecture. Proudly created with Wix.com