Pārgājiens "Čehu Paradīze Latvijā"

Šo dienu piedāvājam pavadīt ciešā kontaktā ar dabu – svaigs gaiss, aktīva atpūta, skaistais mežs un ainavas, kā arī neiedomājamas klintis! Redzēsim daudz skaistus klinšu atsegumus, kuru augstums sasniegs līdz pat 30m, ar vairākām alām! Vienā no tām drosmīgākie varēs ielīst iekšā līdz pat 48 m dziļumam! Līdzi noteikti jāņem lukturīši! Šajā Līču Laņģu klinšu atsegumu posmā izplūst vairāk kā 20 avoti. Šis solās būt elpu aizraujošs pārgājiens ar vēl neredzētu skaistumu! Pēc pārgājiena, kādā ļoti skaistā vietā Gaujas krastā, ēdīsim uz ugunskura gatavotu zupu!

Pārgājiens "Deviņi ieži"

Šo dienu piedāvājam pavadīt ciešā kontaktā ar dabu – svaigs gaiss, aktīva atpūta, dažādais mežs un ainavas, kā arī mūžam tekošais ūdens… Turklāt redzēsim daudz skaistus klinšu atsegumus! Ikvienam būs iespēja pārbaudīt sevi un savas spējas nedaudz skarbākos apstākļos, kā vasarā, jo vēl būs pavēss un vietām iespējams sniegs, maršrutā arī pauguraini posmi, kā arī dažviet bez roku palīdzības neiztikt! Tomēr, iespējams, šis būs jūsu visfantastiskākais pārgājiens ar vēl neredzētu skaistumu!
Maršrutā redzēsim Braslas upes skaistāko posmu, skaistos un paugurainos krastus ar fantastiskiem klinšu atsegumiem! Redzēsim ūdenskritumus un alas. 

Pārgājiens "Četru upju klintis"

Šo dienu piedāvājam pavadīt ciešā kontaktā ar dabu – svaigs gaiss, aktīva atpūta, dažādais mežs un ainavas, kā arī mūžam tekošais ūdens… Turklāt izbaudīsim četru upju burvību! Ikvienam būs iespēja pārbaudīt sevi un savas spējas skarbākos apstākļos, kā ierasts, jo ir ziema, kā arī maršrutā dažviet bez roku palīdzības neiztikt! Tomēr, iespējams, šis būs jūsu visfantastiskākais pārgājiens ar vēl neredzētu skaistumu!

Pārgājiens gar upi Raunis

Šo dienu piedāvājam pavadīt ciešā kontaktā ar dabu – svaigs gaiss, aktīva atpūta, dažādais mežs un ainavas, kā arī mūžam tekošais ūdens… Ikvienam būs iespēja pārbaudīt sevi un savas spējas skarbākos apstākļos, kā ierasts.

Pārgājiens ar slēpēm Igaunijā

Šīs divas dienas piedāvājam pavadīt ciešā kontaktā ar dabu – svaigs gaiss, aktīva atpūta, un jauna pieredze, to garantējam katram dalībniekam. 
Ikvienam būs iespēja: Iet pārgājienā ar meža slēpēm un baudīt zvaigznes, nakšņojot pusatklātā nojumē. Maršrutā baudīsim Igaunijas dabas dažādību, kas šajā posmā tiešām pārsteigs – dažādu koku meži, dažāds reljefs, purvi, pļavas, skatu torņi, bebru darbi un apskates objekti.

Iknedēļas vakara pastaiga - pārgājiens/treniņš!

Katru nedēļu kādas darba dienas vakarā mēs dosimies aptuveni 2 stundu, ap 10 km vakara pastaigā.
Mērķis ir izstaigāties, paelpot svaigu gaisu, uzņemt pozitīvo enerģiju un patrenēties. Iesim pa meža takām un/vai pludmali.
Aicinām ikvienu, kas vēlas pievienoties! Pasākums ir BEZMAKSAS!
Līdzi ņemam kādu maizīti vai ābolu, ko pauzē iekost un pašam ko padzerties - vēsākā laikā vislabāk ņemt termosu. Ieteicams paķert arī lukturīti! 

Par pasākumu datumiem, laikiem un vietu, uzziniet mūsu Outdoor Latvia Facebook lapā - sekojiet līdzi!

Butes zelta rudenī!

Šo nedēļas nogali mēs pavadīsim pie jūras, ķerot butes gan dienā, gan naktī. Kādā brīdī, kad laiks butu ķeršanai būs nelabvēlīgs, iesim pastaigā gar jūru – iespējams līdz Mazirbei, apskatot laivu kapsētu un citus objektus pēc vēlmēm. Mājās dodamies svētdien pa dienu, pēc katra individuālajām vēlmēm. Kempinga mājiņas jāatbrīvo līdz 12.00

Pirmajā vakarā ēdīsim zupu outdoor gaumē. Otrajā vakarā mēģināsim saorganizēt pikniku pašā jūras krastā. Skatīsimies pēc apstākļiem.

Laivošana un makšķerēšana

Nedēļas nogali mēs pavadīsim laivojot un makšķerējot! Sestdien visu dienu laivojam ar kanoe tipa laivām, kuras mums nodrošinās “aivieksteslaivas.lv”. Sestdien laivosim pa mazpazīstamo upi Rēzekne, līdz kempingam Pērtnieki. Nakšņosim daļēji iekārtotā mājā savos guļammaisos vai arī, ja būs īpaša vēlme – savās teltī (par papildus samaksu: 5-7 eur/telts). Vakarā ēdam gardo, uz ugunskura gatavoto, outdoor zupu un saldajā - ugunskurā ceptus banānus ar šokolādi. Svētdien no rīta, pēc brokastīm, makšķerējam turpat kempingā zivju dīķos. Jāņem vērā, ka par katru noķerto zivi būs attiecīgi jāmaksā teritorijas uzturētājam. Pasākums tiek plānots līdz svētdienas 12:00. Ja kādam makšķerēt nav vēlmes, tad var vienkārši baudīt dabu un sauļoties.

Amata/Kumada

Divas dienas piedāvājam pavadīt ciešā kontaktā ar dabu – svaigs gaiss, aktīva atpūta, meža pirts un jauna pieredze, to garantējam katram dalībniekam.

Maršrutā redzēsim divu upju dažādību (Kumada, Amata), klintis (Cecīļu iezis, Ziemeļu iezis, Incēnu krauja, Zvārtes iezis, Miglas iezis, Čūsku iezis, Lustūzis, Palu iezis, Vanagu iezis, Zaļais iezis), Cecīļu alu un ūdenskritumu, kā arī dabas daudzveidību.
Vakarā kopīgi uz ugunskura vārīsim gardo outdoor zupu un saldajā ugunskurā cepsim banānus ar šokolādi. Vakara “odziņa” būs meža pirts Kumadas krastā! Brokastīs ēdīsim tikko ceptas lielās pankūkas! Pēc pārgājiena, nogādāsim visus līdz jūsu auto; sabiedriskā autobusa pietura būs netālu no mūsu maršruta finiša, kas tiek plānots ap 13:00.

Please reload

© 2023 by Dawkins & Dodger Architecture. Proudly created with Wix.com