© 2023 by Dawkins & Dodger Architecture. Proudly created with Wix.com

Pārgājiens “Četru upju klintis”

Laiks: 24. februāris, 2018.

Kur: Ieriki

Garums: 6 stundas (13 km)

Sākums: Meža ielā 4, plkst. 8:00

Pasākuma apraksts:

Šo dienu piedāvājam pavadīt ciešā kontaktā ar dabu – svaigs gaiss, aktīva atpūta, dažādais mežs un ainavas, kā arī mūžam tekošais ūdens… Turklāt izbaudīsim četru upju burvību! Ikvienam būs iespēja pārbaudīt sevi un savas spējas skarbākos apstākļos, kā ierasts, jo ir ziema, kā arī maršrutā dažviet bez roku palīdzības neiztikt! Tomēr, iespējams, šis būs jūsu visfantastiskākais pārgājiens ar vēl neredzētu skaistumu!

Maršrutā redzēsim upes: Kumada, Amata, Pērļupe un Dančupīte, to dažādību, skaistos un paugurainos krastus ar fantastiskiem klinšu atsegumiem, no kuriem divi iespējams ir vieni no lielākajiem atsegumiem Latvijā! Redzēsim ūdenskritumus, alas, kanjonus, īpašu avotu. Un tā kā ir cerība, ka tajā laikā būs arī sniegs, tad nokļūsim īstā Pasakā! Pēc pārgājiena, ēdīsim uz ugunskura gatavoto zupu (iekļauta cenā)!

Nokļūšana:

tiekamies Rīgā, Meža ielā 4, plkst. 8:00. Brauksim kopā ar minibusiņu(iem). Vai pēc vienošanās, iespējama tikšanās arī Juglā. Pieteikšanās laicīgi! Vai, ja braucat ar savu transportu, tad tiekamies Ieriķos (GPS koordinātas: 57.215970, 25.167952), plkst. 9:30.

Sarežģītības līmenis:

vidējas grūtības.

Dalībnieki:

ikviens interesents, kurš sasniedzis 10 gadu vecumu. Jauniešiem līdz 15 gadiem, tikai kopā ar vecākiem, bet 15-18 gadiem, ar rakstisku vecāku atļauju.

Dalības maksa: 18 eiro

vai 18+7 Eur, ja izvēlēsieties braukt ar mūsu transportu. Iepriekšēja pieteikšanās OBLIGĀTA! Lūgums pieteikties pēc iespējas ātrāk, jo vietu skaits ierobežots, tomēr ne vēlāk kā līdz 21.02.18.

Apģērbs:

laikapstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Šī un citu jautājumu gadījumā, droši raksti: aiga@outdoorlatvia.lv.

Kas jāņem līdzi:

soma, lukturītis (katram gadījumam), uzkodas, termosu, rezerves cimdus un citas jums nepieciešamās dienas mantas. Ja būs sniegs, tad vēlams paņemt arī bahilas (nejaukt ar medicīniskajām bahilām)! Ieteicams paņemt arī sēdpaklājiņu, uz kā piesēst pauzītēs.

Piesakies sūtot epastu uz aiga@outdoorlatvia.lv vai zvanot 29691313.