Pārgājiens “Deviņi ieži”

Laiks: 24. marts, 2018.

Kur: Brasla

Garums: 5 stundas (10 km)

Sākums: Braslā, plkst. 10:30

Pasākuma apraksts:

Šo dienu piedāvājam pavadīt ciešā kontaktā ar dabu – svaigs gaiss, aktīva atpūta, dažādais mežs un ainavas, kā arī mūžam tekošais ūdens… Turklāt redzēsim daudz skaistus klinšu atsegumus! Ikvienam būs iespēja pārbaudīt sevi un savas spējas nedaudz skarbākos apstākļos, kā vasarā, jo vēl būs pavēss un vietām iespējams sniegs, maršrutā arī pauguraini posmi, kā arī dažviet bez roku palīdzības neiztikt! Tomēr, iespējams, šis būs jūsu visfantastiskākais pārgājiens ar vēl neredzētu skaistumu!
Maršrutā redzēsim Braslas upes skaistāko posmu, skaistos un paugurainos krastus ar fantastiskiem klinšu atsegumiem! Redzēsim ūdenskritumus un alas. 

Nokļūšana:

tiekamies Rīgā, Meža ielā 4, plkst. 9:00. Brauksim kopā ar mūsu organizēto transportu. Vai pēc vienošanās, iespējama tikšanās arī Juglā. Pieteikšanās laicīgi! Vai, ja braucat ar savu transportu, tad tiekamies Braslā (precīzu tikšanās vietu nosūtīsim pēc pieteikšanās), plkst. 10:30.

Sarežģītības līmenis:

vidējas grūtības.

Dalībnieki:

ikviens interesents, kurš sasniedzis 10 gadu vecumu. Jauniešiem līdz 15 gadiem, tikai kopā ar vecākiem, bet 15-18 gadiem, ar rakstisku vecāku atļauju.

Dalības maksa: 18 eiro

vai 18+6 Eur, ja izvēlēsieties braukt ar mūsu transportu. Iepriekšēja pieteikšanās OBLIGĀTA! Lūgums pieteikties pēc iespējas ātrāk, jo vietu skaits ierobežots, tomēr ne vēlāk kā līdz 22.03.18., plkst. 10:00.

Apģērbs:

laikapstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Šī un citu jautājumu gadījumā, droši raksti: aiga@outdoorlatvia.lv.

Kas jāņem līdzi:

mugursoma, pusdienas, termosu, rezerves cimdus un citas jums nepieciešamās dienas mantas. Ieteicams paņemt arī sēdpaklājiņu, uz kā piesēst pauzītēs. Var ņemt arī nūjas, kam ir.

Piesakies sūtot epastu uz aiga@outdoorlatvia.lv vai zvanot 29691313.

© 2023 by Dawkins & Dodger Architecture. Proudly created with Wix.com